Özel tasarım ve renk modelleri ve kullanım alanlarıyla özel günlerde ve davetlerde sunum tepsileri olarak kullanılır. Özel ve şık görünüme sahip olması ile birlikte dekoratif tepsi olarak adlandırılır. Süs eşyası ve sunum tepsisi olarak kullanılan bu tepsiler her alanda şık sunumlar için kullanılabilir. Birçok farklı model ve tasarımı bulunur. Aynalı tepsi modelleri ve birçok farklı tasarımları ile birlikte farklı malzemeden üretilmiş olarak tasarlanır.

Özel tasarlanan bu tepsiler dekor tepsisi olarak da kullanıma uygundur. Şık bir görünüme sahip olması ile birlikte nişan, söz ve birçok özel  günde rahatlıkla sunum tepsisi olarak kullanılabilir. Birçok farklı dekoratif tepsi modelleri bulunmaktadır. Farklı malzemelerden üretilmesi ile farklı alanlarda kullanılır. Metal tepsi  genellikle çay tepsisi veyahut nişan tepsisi olarak kullanıma uygundur.

Dekoratif Tepsi Çeşitleri

Farklı alanlarda kullanılma yöntemlerine göre farklı çeşit ve modelleri bulunur. Özel günlerde nişan ve doğum günlerinde sunum tepsileri olarak ayaklı veya düz tepsi olarak kullanılır. Nişan günlerinde kullanılan dekoratif cam tepsilerinde yüzük konulacak stantlar ve makas konulacak stantlar bulunmaktadır.

Ayaklı olarak kullanılan tepsilere doğum günlerinde misafirlerinize ikram edeceğiniz yiyecekleri ve meyveleri koyabilirsiniz. Özel eklerin ve keklerin konuldukları sunumlarda oldukça şık bir görünüme sahip olur. Ahşap modelden üretilen tepsiler ise genellikle dekoratif süs eşyası olarak kullanılır.

Sunumluk ve Meyvelik Tepsi Modelleri

Doğum günlerinde ve özel günlerde misafirlerinizi ağırlayacağınız zaman özel mermer desenli sunumluklar kullanabilirsiniz. Keklerin ve özel sunumlukları ayaklı meyveliklerde durması veya özel kek kalıplarında durması şık bir görünüm elde edecektir. Özel pirinç malzemesinden üretilen rahatlıkla kullanılabilir bu malzemeleri birçok farklı online alışveriş mağazalarında birçok farklı mağaza alışverişinde bulabilirsiniz. Ahşap tepsi ve mermer tepsi görünümlü modelleri ise dekoratif süs eşyası olarak kullanabilirsiniz.

Farklı renk ve modelleri ile birlikte birçok alanda rahatlıkla dekoratif şıklığı yakalayabilir ve birçok ortamda özel sunumlar hazırlayabilirsiniz. Siyah tepsi renkleri ve modelleri de siyah severler için tasarlanmaktadır. Birçok farklı desene sahip tepsi modellerini tepsi dekorasyonu fiyatları adı altında inceleyebilirsiniz.

İlgili ürünler için aşağıdaki sayfa linkinde

https://dekormall.com/kategori/dekoratif-urunler/dekoratif-tepsi/