Blog Small Image

Evimize Şıklık Katan Salon Aksesuarları

Evlerde salon genel olarak vakit geçirilen alanlardır. Zevklere göre modern, klasik, modüler çeşitli şekillerde dekore edilir. Salonlarda kullanılan eşyaların birbiri ile uyumu, dekoratif açıdan hoş bir görüntü verir. Aksesuarlar eşyaların birbiri ile uyumunu tamamlar. Salon aksesuarları ev dekorasyonunun ayrılmaz bir parçasıdır. İç dekorasyonda yer alan objeler, ayrı bir enerji ve zevk unsurudur. Salon aksesuarları olarak akla gelenler abajur, renkli kandillerdir. Renk renk tasarlanmış kandiller, geometrik objeler dikkat çekicidir.

Salon aksesuarları için salon süsleri büfelerin üstünde ayrı bir estetik katar. Bir konsolun üstünde ya da bir sehpada kullanılabilen mumluklar salon aksesuar seti içinde göze çarpan modellerdir. Kişisel zevkleri yansıtan biblolar, avize, lambader salon dekorasyonunun her zaman kullanılan parçalarıdır. Salon aksesuarları dekorasyona güzel dokunuşlar sunan salon süs eşyaları olarak da adlandırılır. Bulunduğumuz alanı daha güzelleştirmek için salon süs modelleri bize yön verecektir.  Makul seviyede olan salon süs fiyatları ürünün kalitesi kadar önemlidir.

Salon Aksesuarları Seçenekleri

Cam, porselen maddelerden yapılan  züccaciye salon aksesuarları ayrı bir şıklık katmak ya da salonda bazı kullanılmayan alanları daha fonksiyonel hale getirmek için kullanılır. Güzel bir sehpanın üzerini süsleyen mumluklar, küçük bir abajur, salon aksesuarları olarak evin havasına ayrı bir renk katar. Orjinal tasarımlar ve kaliteli malzemeler ile hazırlanan ürünler, uzun vadede kullanılabilir. Ev dekorasyonu mobilyalar, halılar, perdeler ve dekoratif salon aksesuarları ile bir bütün olarak düşünülür.

Salon aksesuarları; renk, tasarım, küçük ya da büyük oluşuna göre uygun gördüğümüz alanlarda diğer eşyalar ile kombin edilir. Sıklıkla kullanmadığımız bir konsol üstü, duvardaki tabloyu aydınlatma amaçlı kullandığımız bir abajur ile kendi tercihlerimize göre dekorasyon yapabiliriz. Eski zamanlardan kalan, evi küçük süs eşyaları ile renklendirme alışkanlıkları günümüzde de devam eder. Hayal gücü ve beceri ile ortaya çıkan ilginç aksesuar tasarımları, zevklerimiz doğrultusunda geniş tercihler sağlar. Dekoratif avizeler, şamdanlar, büyük, küçük biblolar herkesin ilgisini çekecek tasarımlarla üretilir. Aksesuar seçimi yaparken, salon eşyaları ile renk, model anlamında uyum sağlayacak tercihler yapılmalıdır. Yaşadığımız alanı küçük dokunuşlar ile güzelleştirmek elimizdedir.

İlgili ürünler için aşağıdaki sayfa linkinde

https://dekormall.com/kategori/ev-aksesuar/salon-aksesuarlari/

Dekoratif Tepsi Almadan Önce Bilinmesi Gerekenler

Özel tasarım ve renk modelleri ve kullanım alanlarıyla özel günlerde ve davetlerde sunum tepsileri olarak kullanılır. Özel ve şık görünüme sahip olması ile birlikte dekoratif tepsi olarak adlandırılır. Süs eşyası ve sunum tepsisi olarak kullanılan bu tepsiler her alanda şık sunumlar için kullanılabilir. Birçok farklı model ve tasarımı bulunur. Aynalı tepsi modelleri ve birçok farklı tasarımları ile birlikte farklı malzemeden üretilmiş olarak tasarlanır.

Özel tasarlanan bu tepsiler dekor tepsisi olarak da kullanıma uygundur. Şık bir görünüme sahip olması ile birlikte nişan, söz ve birçok özel  günde rahatlıkla sunum tepsisi olarak kullanılabilir. Birçok farklı dekoratif tepsi modelleri bulunmaktadır. Farklı malzemelerden üretilmesi ile farklı alanlarda kullanılır. Metal tepsi  genellikle çay tepsisi veyahut nişan tepsisi olarak kullanıma uygundur.

Dekoratif Tepsi Çeşitleri

Farklı alanlarda kullanılma yöntemlerine göre farklı çeşit ve modelleri bulunur. Özel günlerde nişan ve doğum günlerinde sunum tepsileri olarak ayaklı veya düz tepsi olarak kullanılır. Nişan günlerinde kullanılan dekoratif cam tepsilerinde yüzük konulacak stantlar ve makas konulacak stantlar bulunmaktadır.

Ayaklı olarak kullanılan tepsilere doğum günlerinde misafirlerinize ikram edeceğiniz yiyecekleri ve meyveleri koyabilirsiniz. Özel eklerin ve keklerin konuldukları sunumlarda oldukça şık bir görünüme sahip olur. Ahşap modelden üretilen tepsiler ise genellikle dekoratif süs eşyası olarak kullanılır.

Sunumluk ve Meyvelik Tepsi Modelleri

Doğum günlerinde ve özel günlerde misafirlerinizi ağırlayacağınız zaman özel mermer desenli sunumluklar kullanabilirsiniz. Keklerin ve özel sunumlukları ayaklı meyveliklerde durması veya özel kek kalıplarında durması şık bir görünüm elde edecektir. Özel pirinç malzemesinden üretilen rahatlıkla kullanılabilir bu malzemeleri birçok farklı online alışveriş mağazalarında birçok farklı mağaza alışverişinde bulabilirsiniz. Ahşap tepsi ve mermer tepsi görünümlü modelleri ise dekoratif süs eşyası olarak kullanabilirsiniz.

Farklı renk ve modelleri ile birlikte birçok alanda rahatlıkla dekoratif şıklığı yakalayabilir ve birçok ortamda özel sunumlar hazırlayabilirsiniz. Siyah tepsi renkleri ve modelleri de siyah severler için tasarlanmaktadır. Birçok farklı desene sahip tepsi modellerini tepsi dekorasyonu fiyatları adı altında inceleyebilirsiniz.

İlgili ürünler için aşağıdaki sayfa linkinde

https://dekormall.com/kategori/dekoratif-urunler/dekoratif-tepsi/

Dekoratif Mumluk Modelleri

Her evde kullanılan ve dekorların vazgeçilmezlerinden biri olan mumluk çeşitleri içerisinde mutlaka tarzınıza uygun olanı bulabilirsiniz. Sitemiz ürünleri içerisinde şık, zarif ve farklı modellerde dekoratif mumluk seçenekleri beğeninize sunulmuştur. Herkesin evi ile ilgili yaptığı dekorasyonlar içerisinde mumların ayrı bir yeri vardır. Kullanılan mobilyaların rengi, dokusu tamamen içine serpiştirilecek olan dekor malzemelerinin de şekil almasına etkendir.

Klasik yaşam alanına sahip olanlar genelde şamdan mumluk tercih ederler. Sadece dekor amaçlı olarak değil bu tarz mumlar yemek masalarının da vazgeçilmezleri arasındadır. Kafes mumluk ise daha marjinal bir tarzı olanlar için kullanabilecekleri alternatifler arasındadır. Camın sadeliği ve şıklığını evlerinde görmek isteyenler ise cam şamdan mumluk seçeneklerinden tercihlerini yapabilir.

Hediyelik Mumluk Seçenekleri

Sadece kendi evinizde değil sevdiğiniz birinin özel bir günü için ya da evi için hediyelik mumluk almak çok iyi bir fikir olarak karşınıza çıkar. Özellikle her tarza hitap eden ve beğenilerek kullanılabilecek olan metal kafes mumluk ömür boyu kullanılacak bir hediye fikri olarak değerlendirilebilir. Sadece evleriniz için değil kendinize ait işyerleriniz içinde mumluk dekorlarından faydalanabilirsiniz.

Ofisler ya da resepsiyon tarzı bölümleri olan işletmeler için duvar mumluk seçenekleri en ideal olanlar arasındadır. Öyle ki duvarın rengine göre seçeceğiniz bu mumluklar içerisine koyacağınız mumlar ile aydınlatma konusunda fark yaratabilirsiniz.

Hem Şık Hem Tasarruflu

Evlerde, ofislerde, işletmelerde çok rahat bir şekilde ve güvenilir olarak kullanabileceğiniz mumluklar ile birçok avantajın da sahibi olursunuz. Hem görsel bir dekor malzemesi hem de enerji tasarrufu anlamında satın alacağınız ayaklı mumluk ile ortamın havasını değiştirebilirsiniz. Firmamız üretimi olan mumluk çeşitlerinde en kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılır. Değişik renk ve uygun fiyat seçenekleri ile sitemizde bulunan çeşitler arasından istediğiniz kadar satın alım yapabilirsiniz.

Değişiklik yaratmak istiyorsanız ve düşünceniz, buna yaşadığınız ya da kullandığınız ortamdan başlamak ise o zaman bu mumluklar tam size göre bir seçim olacaktır. Dizaynında ki estetik, görünümündeki zarafet ve birçok çeşidi ile siz de hiç düşünmeden dekorasyon çalışmalarınızı bu mumluklar ile yapabilir, keyifle kullanabilirsiniz.

İlgili ürünler için aşağıdaki sayfa linkinde

https://dekormall.com/kategori/dekoratif-urunler/mumluk/

Duvar Panosu Nedir ve Özellikleri Nelerdir?

Mekanlarda ve yüzeylerde tasarım sağlayan ahşaptan yapılmış panolara duvar panosu denir. Silinebilir yapıda olan bu panolar duvar yüzeyine yapıştırılması ile mekanların iyileştirilmesinde ve güzelleştirilmesin de kullanılır. Dekoratif alanlarda, alanların modern görünmesinde kullanılan bu panolar dekoratif duvar panosu olarak geçmektedir. Mekânın konseptine göre dizayn edilen bu dekoratif panolar, alanların modern görünmesinin yanında kaliteli görünmesini sağlar. Genellikle 50 santim eninde 280 santim yüksekliğinde parçaların bir araya veya yan yana yapıştırılması ile modern görünümler elde edilebilir.

Böylece duvarlara kişilik kazandırılarak alanların grafiksel ögelerle bütünleşmesi sağlanır. Ortamın ritmi ve ahengi birbiriyle uyumlu bir şekilde bütünleşir ve ortam iyileştirilmesi yapılır. Türkiye’de tasarım ürünü olarak kullanılan bu şeritler aynalı duvar panoları olarak da karşımıza çıkmaktadır. Genellikle evlerde ve işyerlerinde kullanılan aynalı panolar, ortamın daha büyük ve geniş görünmesini sağlar.

Duvar Panosu Çeşitleri

Alanların grafiksel yapısının daha modern görünmesini sağlayan duvar panoları dekoratif duvar panosu çeşitleri ile birlikte karşınıza çıkabilir. İç ve dış ortamlarda kullanılabilen bu panolar birçok farklı çeşit ve modelleri ile birlikte kullanılmaya uygundur. Ortamın büyüklüğüne göre belirli ebatlarda ve boyutlarda istenilen tarzda duvar panosu temin edilmelidir. Belirli desenlerde ve modellerde ortama kattığı hava ve derinlik sayesinde ortam ile bir bütünlük oluşturur.

Resimli, aynalı ve desenli olarak birçok farklı duvar panosu çeşitlerini bulmak oldukça kolaydır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte üç boyutlu duvar panoları da bulunmaktadır. Salon duvar panoları olarak kullanılan bu çeşitlerle de ortamın daha büyük ve göz alıcı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Duvar Panolarının Fiyat Aralığı Nedir?

Duvar panolarının ortam ile bütünleşmesi ve ortama uyması yaşam alanları için oldukça önemlidir. Yaşam alanlarının güzelleştirilmesi ve iyileştirilmesi gibi modern çalışmalarda bu tasarımlar kullanılır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte de üç boyutlu duvar panolarını her alanda görmek mümkündür. Silinebilir vinil malzemeden üretilen dekoratif çalışmalar, alanın daha güzel görünmesini sağlar.

Aynalı, resimli, üç boyutlu olarak her alanda karşımıza çıkan duvar panolarının belirli fiyat aralıkları bulunmaktadır. Bu konuda duvar panoları fiyatları hangi alanda ve hangi tarzda pano kullanılmasına göre değişmektedir.

İlgili ürünler için aşağıdaki sayfa linkinde

https://dekormall.com/kategori/ev-aksesuar/duvar-aksesuarlari/duvar-panosu/

 

Dekoratif Saat Seçimi Önerileri

Dekoratif saat, ev ve iş yerlerinde rahatlıkla kullanılan, görsel olarak hoş duran ürünlerdir. Bu ürünlerin kullanımı ile hem zamanı görebilir hem de ev ya da iş yerinize farklı bir hava katabilirsiniz. Özellikle son dönemlerde dekoratif salon saatleri oldukça kullanılan ürünlerin başında gelir. Sadece ev ya da ofis içinde değil, balkonlarda ve yazlık bahçelerde de sıkça tercih edilen ürünlerdendir.

Sadece salonda değil, mutfağınızda da dekoratif mutfak saatleri arasından tercihinizi yaparak kullanabilirsiniz. Bu ürün grubunda tava tencere şekilli modeller son trend ürünler arasında görülür. Seçeceğiniz modeli mutfağınızın renk durumuna göre seçmeniz, kombin açısından çok önemli olacaktır.

Dekoratif Saat Modelleri

Dekoratif saat modelleri birçok mağazada bulabileceğiniz ürünlerdendir. Metal detaylı, ahşap görünümlü, halatlı modeller bulabileceğiniz gibi, kendi resminizi de bu saatlere baskılanmasını isteyebilirsiniz. Böylece size ve sevdiklerinize özel ürünler elde etmiş olursunuz.

Sevdiğiniz birine özel bir gününde dekor saat hediye ederek onu mutlu edebilirsiniz. Kullanacağı bu ürün ile sizleri her daim hatırlayacaktır. Pil yardımı ile çalışan tüm dekoratif saatler, arkasında bulunan kısım ile duvara monte edilebilir. Bunun yanında masa üstü olarak tercih ettiğiniz modellerde ayaklı dayama kısmı işinizi kolaylaştırır. Düşmeye karşı önlem amaçlı yapılan bu modeller, her alanda kullanıma açık ürünlerin başında gelir.

Dekoratif Saat Fiyatları Nasıldır?

Günümüzde her alanda kullanılan ürünleri başında gelen saat çeşitleri, farklı özelliklerde ve fiyatlarda piyasada kullanıcılarına sunulur. Dekoratif saat fiyatları bazı alıcılar için pahalı olarak düşünülebilir. Ancak bu konuda araştırma yapmaması ve bilgisi olmadığı için bu noktada yanılgıya düşer. Çünkü dekoratif saatlerin sıkça tercih edilmesi nedeni ile fiyatları oldukça makul bir seviyede tutulmuştur.

Boyutları, özellikleri ve saatin yapımında kullanılan malzemelerin çeşidi fiyatlandırmada etkili olan unsurlardır. Kanserojen madde içermeyen boyalar ile süslenen rikon duvar saati ise kampanyalar sayesinde daha da uyguna gelir.

Özellikle firmaların internet sayfalarını belirli aralıklar ile takip ederek indirimden faydalanabilirsiniz. Kampanyalı ürünler ve ürün modelleri için firmamızın internet sitesinden alabilir, ürünleri online olarak da sipariş verebilirsiniz.

İlgili ürünler için aşağıdaki sayfa linkinde

https://dekormall.com/kategori/dekoratif-urunler/dekoratif-saat/

 

Aynalı Saat

Dekorasyonda kullandığınız ürünler ortamın daha zengin görünmesine olanak sağlar. Seçimlerinizde zarif ve estetik modelleri tercih ederek dekorasyonunuzu daha şık bir hale getirebilirsiniz. Bunun için aynalı saat ideal bir seçim olacaktır. Farklılık ve zengin bir sunum oluşturmak isteyenler odalarının her yerinde bu tarz modelleri kullanabilirler. Aynalı duvar saati model açısından gelişmiş özelliklere sahiptir. Modern tasarımı ve estetik yapısı odanızdaki havayı değiştirir ve daha zengin bir görselin oluşmasına katkı sunar. Bundan dolayı sizde tercih ederek kullanım sağlayabilirsiniz. Saat tasarımında romen rakamlarının kullanılması ilgili modellere daha estetik bir sunum kazandırıyor.

Aynalı Saat Modelleri

Aynalı saat modelleri geniş ürün yelpazesi ile size sunuluyor. İstediğiniz tasarımı seçerek kullanım sağlayabilirsiniz. Kaliteli yapısı uzun süreli kullanım da uygundur. Diğer eşyalarınız ile birlikte bir uyum içerisinde olması dekorasyonunuzun daha pozitif olmasına katkı sağlayacaktır. Bundan dolayı güvenle tercih edebilir ve şık bir oda oluşturabilirsiniz. Odanızın masalımsı bir atmosfere girmesini sağlayan modeller özellik açısından da tarz bir duruş sergileyerek size katkı sağlar. Farklı renk seçeneklerinin bulunması sayesinde odanızın rengine ve ahengine göre bir seçim yapabilirsiniz. Metal aynalı duvar saat modeli modern tasarımı ve zarif görseli ile odanızdaki eşyalara uyum sağlayacaktır.

Aynalı Saat Fiyatları

Aynalı saat fiyatları ekonomik fiyat politikasına uygun olarak sunulmaktadır. Sunduğumuz tüm ürünler kalitesi ve özellikleri ile ön plana çıkan ürünlerdir. Evinizdeki havayı tamamen değiştirebilir ve dekorasyona farklı bir hava katabilirsiniz. Zenginleştirilmiş aksesuarlar sayesinde odanızda veya kullanım sağladığınız yerde estetik görseller oluşturabilirsiniz. Aynalı roma rakamlı duvar saati modelleri farklı tasarım ve şıklığı ile kullanıcıların dikkatini çekiyor. Kendine özgü tasarımı eşyalarınız ile istediğiniz ahengi yakalamanıza imkan sunuyor. Kolay montajının bulunması da ayrı bir avantaj olarak karşınıza çıkıyor. Siz de özgün tasarıma sahip modelleri inceleyebilir ve tarzınıza uygun bir seçim yaparak istediğiniz her yerde kullanım sağlayabilirsiniz. Firmamız bu konuda kurumsal hizmet içeriği ve müşteri odaklı bir anlayış ile size katkı sağlıyor. Bu sayede istediğiniz dekorasyona büyüleyici dokunuşlar yapabilirsiniz.

İlgili ürünler için aşağıdaki sayfa linkinde

https://dekormall.com/kategori/dekoratif-urunler/dekoratif-saat/aynali-saat/

 

Parfüm Şişesi

Günlük yaşamda parfümler en vazgeçilmez unsur olarak hayatımızda yer alır. Güzel ve çekici kokmak isteyen bay ve bayanlar her zaman parfüm kullanır. Pek çok parfüm şişesi bulunur. Her birinin görselliği ve modeli farklı olduğu için dikkat çekici özelliği bulunur.

Eski parfüm şişeleri kullanan insanlar bu sayede birbirlerini rahatsız etmekten kaçınır ve bu durumda oldukça etkili olur. Çantadan hiçbir şekilde çıkmayan parfüm şişeleri en iyi şekilde saklanır.

Dekoratif parfüm şişesi sayesinde dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Pek çok kişi en çok parfüm şişelerinin modellerini beğenerek parfümü alıp kullanmaya başlar. Bazı kişiler ise parfüm şişeleriyle koleksiyon oluşturabilir. Her bir parfümün boyut oranları farklıdır. Kullanmak isteyen herkes kendi tercihine göre bir ürün seçiminde bulunabilir.

Parfüm ve Esans Şişeleri

Günümüz koşullarında çok değişik parfüm şişeleri üretilmeye başladı. Çoğu kişi bu parfüm şişelerine hayran kalıp tercih edebiliyor. Her markanın ve her ürünün kendine has bir çeşidi ve modeli bulunur. Her birinin ml’ boyutu farklı olduğu için fiyatlar ona göre farklılık gösterebilir.

Özellikle bir esans şişesi ve normal bir parfüm şişesi birbirinden farklı olarak üretilir. Herkes kendi beğendiği ve tercih ettiğini kullanmakta özgürdür. Genellikle kalıcı parfümler daha pahalı olur. Bunun nedeni ise çiçeklerin nadide olması, işlenmesi, kaliteli bir şekilde ambalajlanması ve şişelere koyulması hep fiyatlara yansır. Böylelikle parfümün fiyatları farklılaşabilir.

Parfüm Şişesi Modelleri

Her parfüm farklı bir kokudan oluşur. Odunsu, çiçeksi, egzotik ve aromatik gibi pek çok koku bulunur. Herkesin teni farklı olduğu için pek çok kişi kendine uygun tarzda parfüm kokusu tercih edebiliyor. Çok özel parfüm şişeleri sayesinde kişiler kendini oldukça değerli ve özel hissedebilir. Alımlı ve ilgi çekici parfüm şişeleri sayesinde bu parfüm şişeleri çok tutulabiliyor.

Özellikle günümüzde en çok cam parfüm şişeleri yoğun ilgiye maruz kalır. Birbirinden güzel ve göz alıcı parfümler dikkat çekici bir haldedir. Her markaya göre ayrı tarzda üretilen bu parfümlerin şişesi özel olarak üretildiği için adeta kimse atmaya kıyamaz.

Her boş parfüm şişesi fiyatları kendine göre ayrı bir fiyata hakimdir. Kimisi duruşu ve güzelliğine bağlı olarak, kimisi üretim aşaması ve modeline bağlı olarak fiyatlandırılabilir.

İlgili ürünler aşağıdaki sayfa linkinde

https://dekormall.com/kategori/dekoratif-urunler/parfum-sisesi/

X
×

Powered by WhatsApp Chat

× Size nasıl yardımcı olabilirim?